o Janě

“Životní úspěch měřím rovnováhou mezi vnitřní pohodou, dobrými mezilidskými vztahy, fyzickým zdravím a dobře ohodnocenou kariérou, která vám přináší nejen finanční stabilitu, ale také pocit naplnění.

Jsem přeživší toxického vztahu (rodinná dynamika v dětství a partnerský vztah v dospělosti).
Detoxu mezilidských vztahů a komunikace se věnuji přes deset let.
V roce 2019 vyšla moje kniha Krásně Zdravá s předmluvou lékařky.

Abych mohla i nadále, a snad i lépe pomáhat, udělala jsem si certifikaci Master Certified Life Coach, pod americkou školící institucí akreditovanou ICF (International Coach Federation).”


Jana Fabiánová

Jana Fabiánová studovala FFUK Germanistiku a HTFUK Učitelství náboženství, etiky a filosofie. Studium přerušila, protože v roce 2003 dostala nabídku na 3 sólová alba s EMI. Stala se Objevem TV Nova český Slavík Mattoni 2003. Vydala 4 sólová alba, dvě v žánru euro dance a dvě jazzová. Mezi lety 2005 - 2011 hrála v divadlech SeMaFor, Kalich, Národní Divadlo Praha, NDM Ostrava a dalších.

Mezi let 2011 - 2018 hrála a zpívala v USA, kde za přínos kultuře získala Trvalý Pobyt. Od roku 2014 je hlasující členkou Americké Grammy. V USA s hudebním projektem The Infinite Seas získala mezi lety 2016 - 2018 dvě hudební ceny a jednu nominaci v kategorii Alternativní rock.

Ve volném čase se věnuje olejomalbě, ráda cvičí jógu a běhá.
Přes deset let je veganka, protože neselektivní soucit (soucit pro všechny) je její správná cesta pro pevné zdraví a vnitřní pohodu.

Spolupracuje s Amnesty International, Konsent, je patronkou neziskovky Klubovna Naděje, která usiluje o zlepšení prevence zneužívání dětí.

Jak pracuje Certifikovaný Life Coach?

Každý občas v životě potřebuje praktickou radu nebo jasný freedback. Občas je ale lepší, když máte k dispozici člověka, který je empatický, ale nestranný. Někoho, kdo vám bude hluboce naslouchat a pomůže vám nacházet vaše správné cesty skrze zkoumaní hlubokých motivů a podnětů. 

Jak pracuje Konzultant?

V některých situacích může pomoci jasný feedback a konkrétní rada.

Nabízím konzultace v oblasti přechodu na rostlinnou stravu, vyrovnání pH či zbavení závislosti na cukru.

Každý člověk občas v životě potřebuje praktickou radu nebo jasný freedback. Občas je ale lepší, když máte k dispozici člověka, který je empatický, ale nestranný. Někoho, kdo vám bude hluboce naslouchat a pomůže vám nacházet vaše správné cesty skrze zkoumaní hlubokých motivů a podnětů. 

Happy Faces of Happy Students

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollici tudin, lorem quis biben dum auctor, nisi elit conse quat.