Detox vztahů 27.4. – 25.5. 2023

Current Status
Not Enrolled
Price
4 450,00 Kč
Get Started

Obsah kurzu Detox vztahů

Vědomě vytvářet kvalitní mezilidské vztahy je jedním z nejdůležitějších pilířů spokojeného života.

Myslíte si, že máte v životě zkrátka “smůlu na lidi”?
Že nějak záhadně přitahujete toxické vztahy?

Věřím, že klíčem ke změně je naučit se lépe rozpoznávat manipulativní chování, zároveň to chce také odvahu zamést si před svým prahem a začít aktivně pracovat na svých hranicích, sebehodnotě a  komunikačních návycích. 

Mnoho z nás se za svůj život ocitlo v toxickém vztahu.
Možná již v dětství, v rámci rodiny, nebo později v milostném životě či v pracovním prostředí. Toxická dynamika postupem času nahlodává naše sebevědomí, bere nám sebeúctu a oslabuje vůli bránit se a nebo dokonce ze vztahu odejít.

Kurz Detox vztahů má za úkol otevřít vám dveře k transformaci. Společně budeme procházet jednotlivé úseky hlubšího uvědomění souvislostí, budeme se učit vnímat toxické vzorce chování.

Budeme mluvit o tom, jak manipulátoři postupují na počátku vztahu. A jak život s toxickým člověkem časem mění vnímání sebe i druhých.

Úkolem tohoto kurzu je dát vám možnost vzpomenout si na vaši vlastní vnitřní sílu a dát vám klíče ke zdravějšímu vztahu, který máte sami se sebou i s druhými.  Každý/každá z nás si zaslouží žít v láskyplném vztahu, kde existuje oboustranná úcta a zdravá soucitná komunikace. 

Co je součástí kurzu?

Kdo povede tento kurz?

Jana Fabiánová

Jsem přeživší toxického vztahu, autorka knihy o zdraví a mezilidských vztazích “Krásně Zdravá” a master certifikovaný life kouč. Mým cílem je nabídnout vám bezpečné a empatické prostředí, kde budete moci nacházet své vlastní autentické správné cesty.

Reference 1

Jessica Simon

I have been following this routine and became healthier by doing lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquet aenean.

Reference 2

Jessica Simon

I have been following this routine and became healthier by doing lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquet aenean.